Aukce březen 2022 (č. 5)

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

Frans Hals – holandský mistr
barevná litografie
v 30 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 6/150

Mach a Šebestová
barevná litografie
v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

Alegorický výjev
barevná litografie
v 48 ✕ š 32 cm

Monte Carlo
barevná litografie,1973
v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

Ryba
barevná litografie,1963
v 29 ✕ š 45 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 1/20

Zakletá princezna - žebrák chce polovinu
akvarel na papíře
v 19, 5 ✕ š 23, 5 cm

Publikováno: na str. 286 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Titulní strana kalendáře
akvarel, tuš na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: od rodiny autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Čtyři zvířata
barevná litografie
v 25,5 ✕ š 24,5 cm

volně loženo, číslo tisku: 33/100

Karneval
tuš na papíře,1928
v 22 ✕ š 15 cm

nerámováno, volně loženo

Zrcadlení
olej na plátně,1937
v 72 ✕ š 99 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora, jedná se o dar autora současným majitelům | rámováno

Skály
olej na kartonu
v 28 ✕ š 22 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Svítání
olej na kartonu
v 24 ✕ š 35 cm

Vystavováno: Vystaveno na výstavě výtvarných umělců v Praze | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno