Aukce březen 2022

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

barevná litografie
v 46 ✕ š 37 cm

rámováno, zaskleno, číslo tisku 229/500

Černo-bílá struktura
serigrafie,1971
v 58, 5 ✕ š 58, 5 cm

Publikováno: V katalogu děl na https://www.zdeneksykora.cz/?s=galerie&id_galerie=6 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 22/100

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Notre Dame v Paříži
olej na plátně,1947
v 48 ✕ š 57 cm

Vystavováno: v Galerii umění v Karlových Varech červenec/srpen 1972 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Melancholie
tužka na papíře,1963
v 15, 5 ✕ š 10, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, pasparta, zaskleno

Lásenický rybník (V.)
olej na plátně,1886
v 49 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | rámováno, plátno původně protrženo, restaurováno

Velká facka
slitina kovů, dřevo, šroub
v 10 ✕ š 31,5 ✕ h 26 cm
Signatura: spodní strana
Mělník
olej na plátně,1960
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Před koupelí
v 51,5 ✕ š 22 ✕ h 27 cm
Signatura: značeno na pravém boku
Továrna
olej na plátně
v 80 ✕ š 130 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Fantastická krajina
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 2/20

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole