Aukce březen 2022

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

v 14, 5 ✕ š 10, 5 cm

pasparta, zaskleno, 92/200

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen

Melancholické děvče
v 20, 5 ✕ š 10 cm

mírně poškozeno

v 19 ✕ š 12 cm

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, číslo tisku 142/150

Vodník
akvarel na papíře,1933
v 41 ✕ š 46,5 cm

Provenience: věnování autora vlevo dole | nerámováno, papír mírně poškozen

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Sekerka ve sněhu
suchá jehla,1955
v 13, 4 ✕ š 8, 3 cm

Provenience: posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou | pasparta, zaskleno

Jaroslav Seifert: Mrtvým
dvoubarevná litografie,1945
v 43,5 ✕ š 30 cm

nerámováno, ilustrační grafika k básni Jaroslava Seiferta

Pohled na Říp
akvarel na papíře,1938
v 38 ✕ š 63 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200

Hlava ženy
suchá jehla,40. léta
v 16 ✕ š 12 cm

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, zkušební tisk č. 2