Aukce březen 2022 (č. 5)

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

v 14, 5 ✕ š 10, 5 cm

pasparta, zaskleno, 92/200

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen

Vodník
akvarel na papíře,1933
v 41 ✕ š 46,5 cm

Provenience: věnování autora vlevo dole | nerámováno, papír mírně poškozen

v 19 ✕ š 12 cm

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, číslo tisku 142/150

Melancholické děvče
v 20, 5 ✕ š 10 cm

mírně poškozeno

Balon
kombinovaná technika na papíře, koláž,1966
v 21 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

pastel na papíře,1932
v 57, 5 ✕ š 47, 5 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny

Mikulášský chrám s Vrtbovskou zahradou
litografie,1956
v 35 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Procesí v Tjumeni
akvarel na papíře,1915
v 24 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno