Aukce březen 2022 (č. 5)

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

Abstrakce
suchá jehla, mezzotinta na papíře
v 24, 5 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 115/120

Abstrakce
serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 7/18

lept,1947
v 30 ✕ š 39 cm

volně loženo, číslo tisku 20/28

olej na dřevěné desce
v 117 ✕ š 61 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Získáno z rodiny autora | nerámováno, mírně poškozeno

Aeroplán nad nádrží
litografie,1979
v 20 ✕ š 13 cm

Akt
akryl na plátně,1970
v 92,5 ✕ š 81 cm
Signatura: signováno na zadní straně

Provenience: získáno z atelieru autora | rámováno

Alegorický výjev
barevná litografie
v 48 ✕ š 32 cm

Alpská krajina s jezerem
olej na dřevě,50. léta 19. století
v 22, 8 ✕ š 26, 7 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové | rámováno, rám mírně poškozen

Amor a Psyché
olej na plátně,1923
v 52 ✕ š 79 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám mírně poškozen

Artisté na cestách
olej na kartonu

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Automobil
tuš na papíře,5. 6. 1982
v 13, 5 ✕ š 11, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, kladně posouzeno autorem monografie Ing. Liborem Štefkem | rámováno, pasparta, zaskleno

Bachčisarajská fontána
olej na kartonu
v 57, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno