Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

lept na papíře,1976
v 48 ✕ š 65 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/20

Přístav Le Ciotat
olej na kartonu
v 37 ✕ š 54 cm

rámováno

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

Slatina
olej na kartonu
v 53, 5 ✕ š 70 cm
Signatura: Nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko a přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně pozůstalostní razítko

Městské zákoutí
olej na plátně
v 56 ✕ š 46 cm
Signatura: vlevo dole, vpravo přípis autora

rámováno, mírně poškozeno

Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno

Na poli
olej na plátně
v 52 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Portrét Elie
olej na plátně,1936-37
v 72, 5 ✕ š 60 cm

Provenience: Elie byla autorova první manželka | rámováno

Převozník
olej na plátně,1957
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno

Zimní potok
olej na kartonu
v 39 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Reliéf
kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plech,1979/80
v 77 ✕ š 66, 5 cm

mírně poškozeno