Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Svratka
olej na překližce,1921
v 19, 6 ✕ š 14, 6 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně,1991
v 70 ✕ š 49, 5 cm

Torzo
koláž,1977
v 62 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Frenštát pod Radhoštěm
olej na plátně,1906
v 40 ✕ š 64 cm
Signatura: vlevo dole, na zadní straně přípis od autora

rámováno, rám mírně poškozen

V přístavu
olej na plátně
v 46 ✕ š 61 cm

rámováno

Anniversaire
olej na plátně,1975
v 66 ✕ š 55 cm

Zaniklé olympijské sporty
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: V časopise Orbis pictus | rámováno, zaskleno

Au 986/1000,1932
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Zvuky hodin
lept na papíře,1912
v 27 ✕ š 22 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Torzo
dřevo
v 42 cm
Signatura: značeno v dolní části

Provenience: posouzeno kunsthistorikem Zdenkem Primusem | dřevo, mírně poškozeno, výška včetně dřevěného podstavce 46 cm

Zátiší s kyticí žlutých květů
olej na plátně,1920
v 63 ✕ š 47 cm

Provenience: přiložen písemný posudek historika umění PhDr. Arno Paříka | rámováno, vyřezávaný a polychromovaný rám, mírně poškozeno

Imagine portrait
serigrafie na papíře,1980
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno, 39/125