Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1921, vydání z roku 2007 | rámováno, pasparta, antireflexní sklo

lept na papíře,1976
v 48 ✕ š 65 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/20

Imagine portrait
serigrafie na papíře,1980
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno, 39/125

Federativní věž
lept na papíře,1977
v 12, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Ruka Williama Shakespeara
lept na papíře,1985
v 15, 9 ✕ š 11, 1 cm

Balvany
tisk z perforovaného plechu na papíře,1971
v 25, 5 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

akvarel, tuš na papíře,1975
v 60, 5 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Převozník
olej na plátně,1957
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno

Reliéf
kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plech,1979/80
v 77 ✕ š 66, 5 cm

mírně poškozeno

Svratka
olej na překližce,1921
v 19, 6 ✕ š 14, 6 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

V přístavu
olej na plátně
v 46 ✕ š 61 cm

rámováno

Katedrála Notre-Dame
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 76 cm

rámováno