Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Au 900/1000,1811
Ø 21 mm

6, 45 g, poškozeno

Au 986/1000,1932
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

10 Rubl 1899
Au 900/1000,1899
Ø 22 mm / 8, 59 g

poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mimořádné velkoformátové galerijní dílo

Gea a Uranos
olovo, cín, zlato,1970
v 35 ✕ š 35 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf, možnost zavěšení vodorovně i svisle

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

serigrafie na papíře,2010
v 50 ✕ š 50 cm

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, zaskleno, 14/43

Na poli
olej na plátně
v 52 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s odpadem
olej na sololitu,1976
v 7, 3 ✕ š 11, 3 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně přípis autora