Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Frenštát pod Radhoštěm
olej na plátně,1906
v 40 ✕ š 64 cm
Signatura: vlevo dole, na zadní straně přípis od autora

rámováno, rám mírně poškozen

Podzim na Chrudimce
olej na plátně
v 80 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Vřesoviště
kombinovaná technika na kartonu
v 42, 5 ✕ š 60, 5 cm
Signatura: vpravo dole tužkou

rámováno, zaskleno

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mimořádné velkoformátové galerijní dílo

Gea a Uranos
olovo, cín, zlato,1970
v 35 ✕ š 35 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf, možnost zavěšení vodorovně i svisle

Rodinná idyla
olej na plátně
v 97 ✕ š 105 cm

Tůň
olej na plátně,1898
v 48, 5 ✕ š 68 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s řekou
olej na kartonu,1895
v 49, 5 ✕ š 66 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s řekou
olej na kartonu
v 20 ✕ š 35 cm

olej na plátně,1935
v 55, 5 ✕ š 39 cm

Provenience: přiložen písemný posudek historika umění PhDr. Arno Paříka | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1921, vydání z roku 2007 | rámováno, pasparta, antireflexní sklo

Na poli
olej na plátně
v 52 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen