Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Sv. Mikuláš
barevná litografie,2014
v 66 ✕ š 47 cm

nerámováno, volně loženo

Ex libris 1985 Jan Werich
litografie na papíře,1985
v 11, 5 ✕ š 6, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dáma s vějířem
suchá jehla na papíře,1957
v 13, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Rezervace
kombinovaná technika na papíře,1971
v 45, 5 ✕ š 59, 5 cm
Signatura: vpravo dole s přípisem

rámováno, zaskleno

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
kombinovaná technika na papíře,1993
v 44 ✕ š 64 cm

nerámováno, mírně poškozeno

Hlava černošky
akvarel na papíře,1912
v 23 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

v 39, 5 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno

olej, tempera na papíře
v 34 ✕ š 95

Provenience: Z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, zaskleno

Konkrétní kompozice
serigrafie,1968
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko, která Kubíčkův list vydala: "EDICE GALERIE TEUFEL, KOBLENZ" | rámováno, pasparta, zaskleno, 90/100, text zasazující dílo do dobových politických souvislosti zdůvodňuje, proč dílo nemohlo být autorem podepsáno. Zbylé informace ve fotografiích.