Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

Horská krajina s bystřinou
olej na papíře, papír fixován na karton,60. léta 19. století
v 26, 5 ✕ š 20 cm
Signatura: ligaturou AP vpravo dole

Provenience: Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Reliéf
kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plech,1979/80
v 77 ✕ š 66, 5 cm

mírně poškozeno

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Vadín - lom
uhel na papíře,1921
v 43, 5 ✕ š 51 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa a Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Krajina s řekou
olej na kartonu,1895
v 49, 5 ✕ š 66 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Tůň
olej na plátně,1898
v 48, 5 ✕ š 68 cm

Pokora
olej na plátně,1989
v 55 ✕ š 73 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Gea a Uranos
olovo, cín, zlato,1970
v 35 ✕ š 35 cm

olej na plátně,1972
v 50, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, vystaveno v Austinu v roce 1972

olej na plátně,1935
v 55, 5 ✕ š 39 cm