Aukce červen 2021 (č. 1)

16. – 17. 6. 2021   |   Vydraženo za: 5 229 275 Kč

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a těšíme se opět v září 2021.

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

akvarel, tuš na papíře,1975
v 60, 5 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

olej na plátně, plátno fixováno na dřevo,1986
v 30, 5 ✕ š 31 cm

nerámováno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno

barevná litografie,1972
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

Anniversaire
olej na plátně,1975
v 66 ✕ š 55 cm

Apokalyptičtí jezdci
v 94 ✕ š 63 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/50

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1921, vydání z roku 2007 | rámováno, pasparta, antireflexní sklo

Baba (Podbaba)
olej na plátně,1956
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přípis autora

Balvany
tisk z perforovaného plechu na papíře,1971
v 25, 5 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

v 41 ✕ š 58 cm

koláž, muchláž,1976
v 29 ✕ š 60 cm

Provenience: Ze sbírky opavského herce Emanuela Křenka | rámováno, pasparta, zaskleno rozměry jednotlivých děl (21, 5 x 16 cm, 29 x 20, 5 cm, 26 x 16 cm)