Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Pavučiny
pastel na papíře,1993
v 31, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Parádnice
olej na kartonu,1987
v 30 ✕ š 20 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Ženy a múza
barevný dřevoryt,1951
v 20 ✕ š 14 cm