Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Smutná cesta šneků
olej na sololitu,2004
v 17 ✕ š 19 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky, z ateliéru autorky | rámováno

Japonka
v 7,5 ✕ š 5,5 cm

pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 40/100

Ženy a múza
barevný dřevoryt,1951
v 20 ✕ š 14 cm