Aukce červen 2022

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Příjezd hudebního tria do hor
barevná litografie,1983
v 48 ✕ š 32 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 296 | rámováno, pasparta, zaskleno, 28/70

Ruce vzhůru
propiska na papíře,1981
v 20 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo

Celnice Cínovec
propiska na papíře,1981
v 30 ✕ š 20,5 cm

nerámováno, volně loženo

Ilustrace z kalendáře
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Krysař
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

Provenience: uprostřed dole věnování od autora | pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 90 ✕ š 59 cm

Provenience: Obraz se sbírky Ing. Marie Hotové, která doplnila historii obrazu a další dokumenty (příloha ve fotografiích) | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Letní představa II, opus 461
lept, suchá jehla, mezzotinta na papíře,1979
v 9,5 ✕ š 12,5 cm

nerámováno, volně loženo

Slunečné ráno, opus 437
lept na papíře,1976
v 10 ✕ š 9,5 cm

nerámováno, volně loženo

Ilustrace z knihy Xaviera Marmiera
akvarel, běloba na papíře,1892
v 29 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dílo pochází z pozůstalosti hudebního skladatele Karla Vacka | Publikováno: Xavier Marmier: Les Contes des grand'mères, str. 121 (Bibliothèque nationale de France), https://gallica.bnf.fr/ark:/12148/bpt6k54952369/f160.item | rámováno, pasparta, zaskleno, ilustrace z knihy Contes des grand'mères (Příběhy babiček) k příběhu Les deux frères (Dva bratři)

v 63 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

olej na plátně
v 65 ✕ š 54 cm

rámováno