Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Au 986/1000,1925
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

poškozeno, František Josef I.

Au 986/1000,1933
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm

nerámováno, volně loženo,

V přístavu
olej na kartonu
v 35 ✕ š 62 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

pastel na papíře,1946
v 25 ✕ š 35 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno

Chtěl jsem kvítí - noc jen slzy měla
suchá jehla na papíře,1987
v 13,5 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo

Pont Aven
tempera na papíře,1976
v 30 ✕ š 39 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Horská krajina
olej na plátně
v 81 ✕ š 63 cm

Rozhovor
tuš na papíře,1957
v 21 ✕ š 37 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Matka s dítětem
olej na plátně,1940
v 75 ✕ š 68 cm

Svlečená
barevný lept na papíře,1926
v 53 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, č. 268