Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

v 63 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Rodina
v 35 cm
Mužská postava
akvarel, tužka na papíře,1954
v 28 ✕ š 19 cm

Provenience: na zadní straně ověření Dr. Františka Dvořáka | pasparta, zaskleno, návrh k filmu "Cirkus bude"

olej na plátně
v 60 ✕ š  35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Mořská panna
tužka na papíře,1947
v 18 ✕ š 17 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Celnice Cínovec
propiska na papíře,1981
v 30 ✕ š 20,5 cm

nerámováno, volně loženo

Pomona
v 16, 5 ✕ š 10 cm

nerámováno, volně loženo

Obora Hvězda
akryl na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Rodina
olej na plátně
v 61 ✕ š 47, 5 cm

Deník z ateliéru
barevná kombinovaná technika na papíře
v 63, 5 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/30

Ovocné zátiší
olej na plátně
v 57 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Ruce vzhůru
propiska na papíře,1981
v 20 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo