Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Deník z ateliéru
barevná kombinovaná technika na papíře
v 63, 5 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/30

Ženy a múza
barevný dřevoryt,1951
v 20 ✕ š 14 cm

Salome
barevný lept
v 56, 5 ✕ š 47 cm

Provenience: uprostřed dole věnování autorky | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/30

Ex libris Jupiter a Danae
barevná litografie,1992
v 13, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Únos Evropy
lept na papíře,1936
v 23,5 ✕ š 30,5

nerámováno, volně loženo

litografie
v 37 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo

Rozhovor
tuš na papíře,1957
v 21 ✕ š 37 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Carmen
serigrafie,2005
v 35 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 19/20

Parádnice
olej na kartonu,1987
v 30 ✕ š 20 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Mytologická scéna
v 31 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Chtěl jsem kvítí - noc jen slzy měla
suchá jehla na papíře,1987
v 13,5 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo

Japonka
v 7,5 ✕ š 5,5 cm

pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 40/100