Aukce červen 2022

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Alassio (Itálie)
olej na kartonu,1932
v 24 ✕ š 29 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, zaskleno

Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Alenčino jablko
olej na plátně, fixováno na dřevo,2003
v 22 ✕ š 27, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Bárky u Rudého moře
akryl na papíře,1978
v 25 ✕ š 38 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Bílá paní
v 23 ✕ š 16, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Boubínský prales
tužka na papíře, papír fixován na plátno,1905
v 127 ✕ š 100 cm

rámováno, zaskleno

Boxeři
olej na plátně,1958
v 100 ✕ š 80 cm

Provenience: na zadní straně štítek | rámováno

Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Bric-à-brac
barevný lept na papíře,1907
v 34, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm