Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Benáres
olej na plátně
v 106 ✕ š 160 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zátiší s kapucínkou
olej na plátně,1919
v 56 ✕ š 50 cm

Provenience: přiloženo potvrzení o konzultaci PhDr. Rei Michalové, Ph.D. | rámováno

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

Klaun s lampou
kombinovaná technika na papíře,1953
v 27 ✕ š 19 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | rámováno, zaskleno

Na Otavě
akvarel na papíře,1929
v 46 ✕ š 27 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně věnování od autora Josefu Portmanovi 1893 - 1968 (český tiskař, vydavatel děl Josefa Váchala a mnoha unikátních bibliofilií) | rámováno, pasparta, zaskleno

Mořské dno
olej na plátně,1983
v 70, 5 ✕ š 70, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, číslo katalogu 9730, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno

Zlatovláska
olovo, cín, zlato,2005
v 20 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

olej na kartonu
v 70 ✕ š 50 cm

rámováno

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře,1955
v 24 ✕ š 17 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | původní rámování, zaskleno

Zátiší s putti
olej na plátně,2. pol. 18. století
v 120 ✕ š 153 cm
Signatura: nesignováno

Z cirkusu
olej na plátně,1976
v 76 ✕ š 56 cm

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | Publikováno: Dílo se stejným motivem (Velká paráda, 1972) publikováno pod číslem 76 v knize Jan SPURNÝ: Jan Bauch, Odeon - viz přiložená fotografie | rámováno, rám mírně poškozen