Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Vlci
kvaš, běloba na papíře,1931
v 34, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pobřeží s loďkou
olej na plátně
v 36 ✕ š 51 cm

rámováno

Zátiší s houslemi
asambláž
v 102 ✕ š 72 cm
Signatura: vpravo dole a na zadní straně

Provenience: kladně posouzeno synem autora, Jaroslavem Vožniakem | mírně poškozeno

olej na sololitu,1946
v 60 ✕ š 40 cm

Provenience: přiložen písemný posudek autora monografie Stanislava Doležala, přímý dar od autora | rámováno

Skleníky
olej na plátně
v 14, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 986/1000,1928
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g
5 Liber 1985
Au 917/1000,1985
Ø 36, 10 mm / 39, 93 g

Alžběta II.

Ženský akt s rukama nad hlavou
bronz,20. století
v 43 cm
Signatura: v dolní části monogramem

Publikováno: Varianta v monografii umělce | výška včetně mramorového podstavce 48 cm

Sovy
olej na plátně,2003
v 80 ✕ š 94, 5 cm
Signatura: na zadní straně s přípisem autora

Provenience: přímý dar od autora | rámováno

Baletní představení
kombinovaná technika na kartonu
v 58 ✕ š 41 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

olej na sololitu
v 46 ✕ š 38 cm

rámováno

Pohled k Devíti skalám přes Křižánky
olej na kartonu,1955
v 15, 5 ✕ š 20 cm
Signatura: 2 x vpravo dole

rámováno