Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Chalupy
olej na kartonu
v 39 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Karlův most
v 31 ✕ š 37 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

Kritický výkyv
suchá jehla, lept,1997
v 63 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno, 18/30

Vítej, domove
barevná litografie,1980
v 58 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno, 95/130

tuš na papíře,1952
v 28, 5 ✕ š 42 cm

Konvolut 3 ilustrací
tuš, běloba na papíře,1925 - 26
Signatura: vpravo a vlevo dole pseudonymem Dr. Desiderius

nerámováno, volně loženo, pasparta 1) 30, 5 x 20, 5 cm, 1929 2) 19, 5 x 14, 5 cm 3) 20, 5 x 22 cm, 1925

Ex libris
barevný lept,1995
Ø 7 cm

43/100

Alhambra
lept na papíře,1913
v 20 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 76

Akt
litografie
v 24 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, 56/100

Toledo
lept na papíře,1913
v 19 ✕ š 26 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Studie
akvarel na papíře,1905
v 29, 5 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, zaskleno