Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Cesta v lese
olej na překližce,1940
v 57 ✕ š 42 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 2 litografií
barevná litografie

1) 21, 5 x 15 cm 2) Fialky, 19 x 22 cm, 31/100

Konvolut 2 leptů
v 21, 5 ✕ š 15, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Ex libris - ústa
litografie,1987
v 15 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Na břehu
kombinovaná technika na kartonu,1959
v 24, 5 ✕ š 41 cm

U Labe
barevná litografie
v 24 ✕ š 38 cm

volně loženo, papír mírně poškozen

barevná litografie,1954
v 49 ✕ š 60, 5 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, 26/200

barevná litografie,1972
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 12/13

Za horama svítá
suchá jehla na papíře,1984
v 31,5 ✕ š 34 cm

volně loženo

Slunce
akvarel na papíře,1975
v 27 ✕ š 21, 5 cm
Signatura: nesignováno, vlevo dole věnování od autora

Stromy / Cesta / Vzdání se třem gráciím
Signatura: dole uprostřed

Stojící muž
akvarel, tuš na papíře
v 21 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno