Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Buková
olej na kartonu
v 35, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena

Kašna
suchá jehla na papíře,2004
v 19,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, číslo tisku 114/120