Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hlava Krista
v 20 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Ježíš Kristus
v 65 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Domy
olej na plátně
v 33 ✕ š 56 cm

rámováno

Objekt
v 45, 5 cm
Signatura: neznačeno, kovový štítek v přední části

Provenience: číslo katalogu 9730, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | výška včetně mramorového podstavce 58 cm

2 jablka a rozkrojený pomeranč
olej plátno, fixováno na karton
v 18, 5 ✕ š 23, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, na zadní straně razítko ČFVU | rámováno, zaskleno

olej na překližce
v 38 ✕ š 65 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno

Olomouc
olej na plátně,1924
v 103 ✕ š 125 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s domem
olej na překližce
v 37, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno

v 35, 5 cm

odlitek 3/8

Karikatura
v 22, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen