Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Jak ulovit mořskou pannu
barevná litografie,1981
v 26 ✕ š 41, 5 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 235 | pasparta, zaskleno, 31/55

Kočka
litografie
v 17 ✕ š 12 cm

pasparta, zaskleno, 130/130

Zvířata
barevná litografie
v 13, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, zaskleno, 24/114

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Ex libris
barevný lept,1995
Ø 7 cm

43/100

Za horama svítá
suchá jehla na papíře,1984
v 31,5 ✕ š 34 cm

volně loženo

Okno
tisk z perforovaného plechu,1968
v 53 ✕ š 74 cm

rámováno, zaskleno, 16/50

Líbánky
olej na plátně, koláž,2013
v 59, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, zaskleno

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen, odborně restaurováno, záplata cca 1 cm

Pobřeží s loďkou
olej na plátně
v 36 ✕ š 51 cm

rámováno

Boj
olej na dřevě,1945
v 26 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Podzimní den
olej na překližce
v 31 ✕ š 46 cm

rámováno