Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Au 900/1000,1521
Ø 22 - 23 mm / 3, 6 g

Ludvík Jagelonský (1516 - 1526), výjimečný exemplář s ražebním leskem v plochách

olej na překližce
v 38 ✕ š 65 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno

5 Liber 1985
Au 917/1000,1985
Ø 36, 10 mm / 39, 93 g

Alžběta II.

Au 900/1000,1911
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Au 900/1000,1909
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Portrét starce
olej na plátně
v 44 ✕ š 36 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně přípis Seifert

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Au 986/1000,1928
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g
Torzo (Leda s labutí)
bronz,20. století
v 35 cm

mramorový podstavec

Au 986/1000,1934
Ø 34 mm / 17, 45 g

ČSR (1918 - 1939), náklad 1 101 ks

tuš na papíře,1917
v 15 ✕ š 12 cm

Provenience: věnování od autora | pasparta, zaskleno

Azalka
olej na plátně,1977
v 70, 5 ✕ š 51 cm

rámováno

Zvířata
barevná litografie
v 13, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, zaskleno, 24/114