Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno, 6/12

Zima na Vožicku
olej na kartonu
v 31 ✕ š 35 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

tuš na papíře,1952
v 28, 5 ✕ š 42 cm

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen, odborně restaurováno, záplata cca 1 cm

olej na plátně
v 57 ✕ š 80 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Na koni
v 48 ✕ š 43 cm

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Strom vábení
barevná litografie
v 57, 5 ✕ š 65 cm

rámováno, zaskleno

Orientální tanečnice
v 54 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kampa
olejová tempera na papíře,1954
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně autorské razítko | rámováno