Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Kašna
suchá jehla na papíře,2004
v 19,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, číslo tisku 114/120

Ve vinném sklípku
barevná litografie
v 38 ✕ š 54 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 32/150

Buková
olej na kartonu
v 35, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena

Studie
akvarel na papíře,1905
v 29, 5 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, zaskleno

Stromy / Cesta / Vzdání se třem gráciím
Signatura: dole uprostřed

barevná litografie,1972
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 12/13

Dětská hra
barevná litografie
v 26 ✕ š 37 cm

nerámováno, volně loženo, 28/100

Akt
litografie
v 24 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, 56/100

Ex libris - ústa
litografie,1987
v 15 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Slunce
akvarel na papíře,1975
v 27 ✕ š 21, 5 cm
Signatura: nesignováno, vlevo dole věnování od autora

tuš na papíře,1952
v 28, 5 ✕ š 42 cm

Stojící muž
akvarel, tuš na papíře
v 21 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno