Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 137 040 Kč

pastel na papíře,1955
v 47, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

pastel na papíře,1955
v 31, 5 ✕ š 50 cm

pastel na papíře,1955
v 48 ✕ š 31 cm

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Akt
litografie
v 24 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, 56/100

Akt
olej na plátně
v 29, 5 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nečitelně vlevo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Akt
suchá jehla na papíře,1965
v 50 ✕ š 16 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 23/40

Akty
akvarel na papíře,1988
v 68 ✕ š 47 cm

rámováno, zaskleno

Alhambra
lept na papíře,1913
v 20 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 76

Anděl
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno, 99/100

Angličanka
v 43, 5 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, zaskleno, obraz mladé ženy v klobouku se stejným názvem pochází z roku 1935 a je ve sbírkách Tossa de Mar Municipal Museum - https://visitmuseum.gencat.cat/en/museu-municipal-de-tossa-de-mar/object/l-anglaise-l-anglesa

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová