Aukce duben 2023 (č. 12)

18. – 20. 4. 2023   |   Vydraženo za: 23 436 720 Kč

litografie
v 32 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 63/90

2 x Akt
tužka, tuš na papíře
v 23 ✕ š 17 cm

nerámováno

Kubistická žena v lenošce
lept na papíře,1934
v 27, 5 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, opus 71

O tobě
lept, mezzotinta,1989
v 21 ✕ š 15, 5 cm

nerámováno

Loďka
lept, akvatinta na papíře
v 20 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pražské motivy
v 33 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno, mírně poškozeno

Kočka
barevná litografie,1968
v 33 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 149/180

PF 1983
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16 ✕ š 11 cm

Olomouc
barevná litografie
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Dítě tak samo
lept na papíře,1956
v 10, 5 ✕ š 7, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mužská tvář
litografie,1990
v 14, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno