Aukce duben 2023 (č. 12)

18. – 20. 4. 2023   |   Vydraženo za: 23 436 720 Kč

Abstrakce
akvarel na papíře
v 24, 5 ✕ š 17 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Adam, Eva a had
papírový reliéf, zlaceno
v 19 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Anděl
koláž, akvarel na papíře,2007
v 84 ✕ š 59 cm

rámováno, zaskleno

Andělé
koláž,2002
v 45 ✕ š 62 cm

rámováno, zaskleno

Auto
kombinovaná technika na papíře,2003
v 30 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno

Baletní scéna Národního divadla
v 36 ✕ š 53, 5 cm

rámováno, zaskleno

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Bažanti
olej na kartonu
v 31, 5 ✕ š 46, 5 cm

rámováno

Bílé soustředění
koláž, tempera na desce,1983
v 60 ✕ š 51 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, pasparta

Blue rose
kolorovaná fotografie,1997
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: zakoupeno přímo od autora | nerámováno

Blues touhy po světle
olej na sololitu,1986
v 102 ✕ š 122 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, z rodinné pozůstalosti autora | rámováno

Boulevard Saint-Denis
barevný lept
v 13 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno