Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

serigrafie,1970
v 66 ✕ š 46 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pygmalion
litografie,1958
v 24 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo, přeložky

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

3 x barevný lept
barevná litografie

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno 1) 9 x 6, 5 cm, 1976 2) 8 x 6 cm 3) 17, 5 x 13 cm, 37/110

Zajíc v zimě
kombinovaná technika na papíře,1915
v 9, 5 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

2 x Dívčí akt
kombinovaná technika na papíře,1965 a 1981

nerámováno, volně loženo 1) 32 x 23, 5 cm 2) 16 x 37 cm

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

nerámováno, volně loženo 1) 19 x 12, 5 cm, 1985 2) 15 x 14 cm, 1984 3) 15 x 14 cm, 1981

Dívka v plavkách
lept na papíře,1959
v 9, 5 ✕ š 7, 5 cm

pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno