Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Betsy a císař"
akvarel na papíře,2005
v 31 ✕ š 19 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha Statony Rabinové z roku 2004 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Komorník v podezření"
akvarel na papíře,2013
v 20 ✕ š 14 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1968, vydání z roku 2013 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

Herákleion - Kréta
kombinovaná technika na papíře,1957 - 1958
v 20, 5 ✕ š 26, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vyhnání z ráje
lept na papíře,1967
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, 3/20

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Josef a Putifarka
lept na papíře,1967
v 28 ✕ š 24 cm

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Viděl jsem třetí nebe III
barevná litografie,1993
v 70, 5 ✕ š 55, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 87/100

Budiž světlo
barevná litografie,1991
v 69, 5 ✕ š  54, 5 cm

rámováno, zaskleno, 55/100

Po koupeli
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na kartonu
v 20 ✕ š 28 cm

rámováno, rám mírně poškozen