Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

Lesní interiér
v 18 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

nerámováno, volně loženo 1) 19 x 12, 5 cm, 1985 2) 15 x 14 cm, 1984 3) 15 x 14 cm, 1981

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

Provenience: na zadní straně ověření | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Achilles
cement, malováno, zlaceno,1985
v 63 ✕ š 63 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf, mírně poškozeno

v 25 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 115/120

Čertík
pálená hlína, malováno
v 10, 5 ✕ š 12 cm
Muž s dýmkou
akvarel, běloba na papíře
v 20 ✕ š 18 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, na zadní straně přípis: "Aquarelle de L. Marold - 1892 pour "Les Vrais Riches" de François Coppée" (Ilustrace ke knize "Les Vrais Riches" od F. Coppéeho)

Komedie č. 13
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1969
v 67, 5 ✕ š 51 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Podzimní orba
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 41, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60