Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

"Čí je robě", Širým světem
tuš , běloba na papíře
v 26 ✕ š 28 cm

Publikováno: časopis Širým světem, č. 8, ročník 4. | nerámováno, volně loženo

Ilustrace ke knize Old Surehand II.
v 25 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Přelet
olej na sololitu
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Přístav v Piranu
olej na kartonu,1964
v 25 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Studie muže a staré ženy
olej na kartonu,1920
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, 30, 5 x 18 cm a 30, 5 x 18 cm

Ex libris Marie Stará
litografie, 1987
v 19 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

Podzim
olej na kartonu
v 53 ✕ š 48, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie,1961
v 54 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem