Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

v 25 ✕ š 34 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, přeložky

Tanec
barevný lept na papíře,1989
v 31 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 93/130

Dívka v plavkách
lept na papíře,1959
v 9, 5 ✕ š 7, 5 cm

pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

nerámováno, volně loženo 1) 19 x 12, 5 cm, 1985 2) 15 x 14 cm, 1984 3) 15 x 14 cm, 1981

Zima
olej na kartonu,1942
v 33 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně ověřovací list autora | rámováno, nepůvodní rám, zaskleno

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Ilustrace ke knize Old Surehand II.
v 25 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo

barevná litografie,1980
v 15, 5 ✕ š 20, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

nerámováno, volně loženo

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60