Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1978

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1932
Ø 34 mm / 17,45 g

mírné oťuky, skvrny

Vlastizrádce
olej na plátně,1937
v 195, 5 ✕ š 115 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | nerámováno

Lovec
olej na plátně
v 50 ✕ š 37 cm

rámováno

Au 900/1000,1907
Ø 37 mm / 33, 88 g

mírně poškozeno, 40. výročí korunovace za uherského krále v Budapešti

Amsterdam
olej na plátně
v 98 ✕ š 142 cm

malba mírně poškozena

Au 900/1000,1907
Ø 21 mm / 6, 775 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Pohled na Císařskou louku
olej na plátně
v 55, 5 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen

Jarní kytice
olej na plátně
v 50 ✕ š 60 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou | rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1931
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno