Aukce říjen 2021 (č. 3)

19. – 21. 10. 2021   |   Vydraženo za: 9 601 800 Kč

kombinovaná technika na papíře,1969
v 38 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Achilles
cement, malováno, zlaceno,1985
v 63 ✕ š 63 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf, mírně poškozeno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Betsy a císař"
akvarel na papíře,2005
v 31 ✕ š 19 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha Statony Rabinové z roku 2004 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Komorník v podezření"
akvarel na papíře,2013
v 20 ✕ š 14 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1968, vydání z roku 2013 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Amsterdam
olej na plátně
v 98 ✕ š 142 cm

malba mírně poškozena

Balon
lept na papíře,1944
v 10 ✕ š 11, 5 cm

rámováno, zaskleno, rozměry včetně rámu 48 x 35, 5 cm

Berounka
olej na kartonu,1958
v 69, 5 ✕ š 99 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně, fixováno na kartonu,1941
v 45, 5 ✕ š 36, 5 cm

litografie,2008
v 28 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60

kombinovaná technika na papíře,1980
v 33 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno