25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

Polidštění člověka
serigrafie
v 48 ✕ š 32 cm

rámováno, 62/80

Loď komediantů
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, 47/70

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Nářek Nymfy
barevná litografie,1972
v 49 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Fairy Tale from Trieste
lept na papíře,1989
v 21 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Rozhovor o zapékaných šparglích
barevná litografie,1975
v 30 ✕ š 46 cm

nerámováno, 1/50

Chvála bláznivosti II
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 192/200

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Chvála bláznivosti III
barevný lept na papíře,1973
v 21, 5 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 61/200

Chvála bláznivosti I
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 88/200