25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Sochař a jeho model před oknem
litografie,1933
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, zaskleno, opus B. 168

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Tenisové US open
serigrafie
v 49, 5 ✕ š 59, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 103/450

Polidštění člověka
serigrafie
v 48 ✕ š 32 cm

rámováno, 62/80

Léto
papírový reliéf, zlacenoé,2009
v 22, 5 ✕ š 12 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Barevná kompozice
barevný lept na papíře,1913
v 15 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Ověnčená hlava
litografie,1973
v 35 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 55/100

Anděl
lept na papíře,70. léta 20. století
v 24 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 83/100

Komedie č. 13 - Dívka
barevný lept na papíře,1969
v 58 ✕ š 50, 5 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno, 13/40

Nářek Nymfy
barevná litografie,1972
v 49 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20