25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Rozpravanie skoro radostne
barevný lept na papíře,1978
v 59 ✕ š 70 cm

nerámováno, volně loženo, 15/30

Ověnčená hlava
litografie,1973
v 35 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 55/100

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

barevná litografie
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/10

Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ráno v Paříži
barevný lept na papíře,1911
v 24, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Chvála bláznivosti II
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 192/200

Orfeus a múza
papírový reliéf,1977
v 37, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/6

Chvála bláznivosti III
barevný lept na papíře,1973
v 21, 5 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 61/200

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14