25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30, 5 cm

nerámováno

Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail prvního listu rajské sonáty
dřevoryt,1926
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Šelma
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/30

Hudba
barevná kombinovaná technika na papíře
v 58, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 1/36

Bohumilu Hrabalovi k 80. narozeninám
v 16 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Pláč
barevný lept na papíře,1975
v 27 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

barevná litografie
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/10

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

Havran
litografie
v 37 ✕ š 24 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno, 94/100