25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Tři sestry
koláž,1993
v 30 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, zaskleno

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Geometrické tvary
koláž,1969 - 73
v 43 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Automobil
muchláž,1980
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Barevná kompozice
barevný lept na papíře,1913
v 15 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Ověnčená hlava
litografie,1973
v 35 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 55/100

Noční chodec
lept na papíře,1945
v 29 ✕ š 22, 5 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 50/300

Nářek Nymfy
barevná litografie,1972
v 49 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Larva
litografie,1970
v 51 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Komedie č. 13 - Dívka
barevný lept na papíře,1969
v 58 ✕ š 50, 5 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno, 13/40

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200