25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Anděl
lept na papíře,70. léta 20. století
v 24 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 83/100

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Arlecchino II
suchá jehla,1943
v 36 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Artista
lept na papíře,1948
v 32, 5 ✕ š 22 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Automobil
muchláž,1980
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Barevná kompozice
barevný lept na papíře,1913
v 15 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Bohumilu Hrabalovi k 80. narozeninám
v 16 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Cesta ve sněhu
barevný lept s akvatintou na papíře,1915
v 29, 5 ✕ š 31 cm

Publikováno: č. soupisu 237 | rámováno, pasparta, zaskleno

Detail prvního listu rajské sonáty
dřevoryt,1926
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

Dudlík
serigrafie
v 49 ✕ š 50 cm

nerámováno, 25/25

Fairy Tale from Trieste
lept na papíře,1989
v 21 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno