25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

Geometrické tvary
koláž,1969 - 73
v 43 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Havran
litografie
v 37 ✕ š 24 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno, 94/100

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Hráč póla
lept na papíře,1949
v 21 ✕ š 17 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Hudba
barevná kombinovaná technika na papíře
v 58, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 1/36

Chvála bláznivosti I
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 88/200

Chvála bláznivosti II
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 192/200

Chvála bláznivosti III
barevný lept na papíře,1973
v 21, 5 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 61/200

Karavana
suchá jehla,1948
v 23, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, zaskleno

Koláž s klobouky
roláž (typ koláže),1968
v 17, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno