25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Komedie č. 13 - Dívka
barevný lept na papíře,1969
v 58 ✕ š 50, 5 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno, 13/40

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Larva
litografie,1970
v 51 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Léto
papírový reliéf, zlacenoé,2009
v 22, 5 ✕ š 12 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14

Loď komediantů
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, 47/70

Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

barevná litografie
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/10

Motýl a múza
barevný lept na papíře,2014
v 13 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: věnování od autora Janu Rosákovi | rámováno, zaskleno

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Muž s kočkou
lept na papíře,1948
v 17 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno