25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Sochař a jeho model před oknem
litografie,1933
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, zaskleno, opus B. 168

Sochař a múza
papírový reliéf,1977
v 33, 5 ✕ š 34 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, volně loženo, 7/12

Staroměstské náměstí
v 28, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 186

Šelma
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/30

Tenisové US open
serigrafie
v 49, 5 ✕ š 59, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 103/450

Tři dívky
serigrafie
v 48 ✕ š 48 cm

nerámováno

Tři sestry
koláž,1993
v 30 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, zaskleno

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno