25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Mach a Šebestová
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Dopis - Loutka anděla
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Barevné dotyky - PF 1996
tempera na papíře,1995
v 15 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Dívka s mašlí
v 49, 5 ✕ š 38, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír na několika místech natržen, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Zátiší s konvicí
akvarel na papíře,1976
v 44 ✕ š 36 cm

Provenience: kladně posouzeno dcerou autora, paní A. Pilařovou - Belotsvetovou | rámováno, pasparta, zaskleno

Anděl
v 20 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Odpolední piknik
kombinovaná technika na papíře,1960-1965
v 45 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny