25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

kombinovaná technika na kartou
v 38, 5 ✕ š 52 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, zaskleno

Na břehu
kombinovaná technika na papíře,1957
v 28 ✕ š 40 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zima na Vysočině
olejová tempera na desce
v 19 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Souboj
akvarel, běloba na papíře
v 25 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Loďka
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | nerámováno

PF 1972 pro Miloše Kopeckého
tuš na papíře,1972
v 14, 5 ✕ š 11 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno

Maják na konci světa
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno