25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Abstraktní kresba
pastel na papíře,2006
v 45 ✕ š 30 cm

Provenience: konzultováno s panem Zdeňkem Sklenářem | rámováno, zaskleno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Anděl
v 20 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Barevné dotyky - PF 1996
tempera na papíře,1995
v 15 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Čtenářka
pastel na papíře,1940
v 63, 5 ✕ š 47, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

akvarel na papíře,1971
v 57 ✕ š 43, 5 cm

nerámováno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Dívka s mašlí
v 49, 5 ✕ š 38, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír na několika místech natržen, zaskleno

Dopis - Loutka anděla
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přílozen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta